Рб Шифра профила Образовни профил Подручје рада Квота Трајање школовања
1. BGZV SG 3E15S ЕЛЕКТРОИНСТАЛАТЕР ЕЛЕКТРОТЕХНИКА 30 3 год.
2. BGZV SG 3H10S АРМИРАЧ – БЕТОНИРАЦ ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 3 год.
3. BGZV SG 3H12S ДЕКОРАТЕР ЗИДНИХ ПОВРШИНА ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 3 год.
4. BGZV SG 3H13S ЗИДАР – ФАСАДЕР ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 3 год.
5. BGZV SG 3H16S КЕРАМИЧАР – ТЕРАЦЕР – ПЕЋАР ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 /5/ 3 год.
6. BGZV SG 3H19S РУКОВАЛАЦ ГРАЂЕВИНСКОМ МЕХАНИЗАЦИЈОМ ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 3 год.
7. BGZV SG 3H21S ТЕСАР ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 10 3 год.
8. BGZV SG 3H24S МОНТЕР СУВЕ ГРАДЊЕ ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 30 3 год.
9. BGZV SG 3H25S КРОВОПОКРИВАЧ – ОГЛЕД ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 24 3 год.
10. BGZV SG 4H04S ГРАЂЕВИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА ЛАБОРАТОРИЈСКА ИСПИТИВАЊА ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 15 4 год.
11. BGZV SG 4H08S ИЗВОЂАЧ ИНСТАЛАТЕРСКИХ И ЗАВРШНИХ ГРАЂЕВИНСКИХ РАДОВА ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 15 4 год.
12. BGZV SG 4H27S ТЕХНИЧАР ЗА ОДРЖАВАЊЕ ОБЈЕКАТА – ОГЛЕД ГЕОДЕЗИЈА И ГРАЂЕВИНАРСТВО 24 4 год.
Advertisements

СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ У ЗБОРНИЦИ ШКОЛЕ У УТОРАК 12.05.2015. ГОДИНЕ У 12 ЧАСОВА.

1. ПЕРИЋ СРЂАН
2. БАНОВИЋ НИКОЛА
3. ПАЈИЋ НИКОЛА
4. НЕДЕЉКОВИЋ СТЕФАН
5. КОЈАДИНОВИЋ НИКОЛА
6. ПЕРИЋ НИКОЛА
7. АНЂЕЛОВИЋ МИЛОШ
8. ВУКША САША
9. ЛИСИЦА ЖЕЉКО
10. БЕНАК ЈОВАН
11. МИЛОШЕВИЋ СТЕФАН
12. ЛАЗАРЕВИЋ МАРКО
13. МИЛИВОЈЕВИЋ ВЛАДАН
14. ГАЈИЋ НИКОЛА
15. ПАВЛОВИЋ МИЛОШ
16. ЂУКИЋ МИЛАН
17. ТОДОРОВИЋ НИКОЛА
18. АНИЧИЋ МИЛОШ
19. СИМИЋ СЛОБОДАН
20. РАДОЈИЧИЋ ДРАГАН
21. ДУКИЋ ДРАГАН
22. НИКОЛИЋ ВЕЉКО
23. САВИЋ МИЛОШ
24. ЈЕФТИЋ АЛЕКСАНДАР
25. ЋУЛАФИЋ ЖИВАНА
26. ЛЕЧИЋ НИКОЛИНА
27. КУПРЕШАНИН ЈОВАНА
28. ИВКОВИЋ МАРИЈА
29. РАШЕТА НИКОЛА
30. БАШИЋ ЕМА
31. ЛАКОВИЋ НИКОЛА
32. ТЕПАВЧЕВИЋ БОГДАН
33. СПАСИЋ БОБАН
34. ЈЕКИЋ ГОРАН
35. ЂИНЂИЋ МИЛАН
36. ЈЕЛИКИЋ МИЛОШ
37. СИМОВИЋ МАРКО
38. Милош Дамјановић
39. Марко Симовић
40. Милан Пузовић
41. Иван Јовановић
42. Никола Мићић
43. Младен Поповић
44. Никола Јасенски
45. Душан Башић
46. Немања Вукосављевић
47. Огњен Стегњајић
48. Татијана Хуђец
49. Мићић Никола
50. Поповић Младен
51. Пуцаревић Срђан
52. Радовић Алекса
53. Марковић Марко
54. Цековић Милија
55. Цонић Добривоје
56. Марко Игњатовиц
57. Богдан Главина
58. Наташа Лукић
59. Небојша Петровић
60. Николина Лечић
61. Невена Стевић
62. МИТРОВИЋ ДРАГОСЛАВ
63. ПОПОВИЋ ЖЕЉКО
64. СТАНКОВИЋ МИЛОШ
65. ВАСИЉЕВИЋ ЖЕЉКО
66. РАНКОВИЋ МИЛОШ
67. ГЛИШИЋ МАРКО
68. СТЕФАНОВИЋ СТЕФАН
69. ТИМОТИЋ МАРКО
70. МИЛОШЕВИЋ ВИТОМИР
71. БЛАГОЈЕВИЋ ВЛАДИМИР
72. ПОПОВИЋ ЛУКА
73. ГМИТРОВИЋ МЛАДЕН
74. РАДАКОВИЋ ИВОНА
75. СРЕДОЈЕВИЋ МИЛОШ
76. ДИМИТРИЋ ДЕЈАН
77. МАРКОВИЋ ДРАГАН
78. ЈОВИЋ ИВАН
79. КОСТИЋ МАРА
80. СИМИЋ ЈОВАНА
81. ПЕТКОВИЋ НИКОЛА
82. ГОЛОМЕИЋ ВАЊА
83. ТОДОРОВИЋ НЕМАЊА
84. ЈОВАНОВИЋ МИЛОЈЕ
85. НЕШКОВИЋ МИЛЕНКО
86. БУКАШИНОВИЋ АЛЕКСАНДРА
87. ВИДОЈЕ ПАНТИЋ

Данас је у нашој школи одржана Трибина о безбедности моторциклиста у саобраћају. Предавање су одржали Марко Илић и Миљан Војиновић, чланови Мото клуба СО Жандармерије.

УСКРШЊА РАДИОНИЦА ОСЛИКАВАЊА ЈАЈА

    New Picture              New Picture (1)                     New Picture (2)

Ученици 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-1 и 2-3 одељења осликали су Ускршња јаја и обрадовали све у школи лепим радовима и ове године.   Њихови другови и другарице, директорка, наставници и теткице гласали су и заједнички изабрали ТРИ НАЈЛЕПША јајета:

  1. НЕБОЈША ПЕТРОВИЋ 1-2     рад бр.10  160 поена
  2. НИКОЛИНА ЛЕЧИЋ 2-1          рад бр.7    147 поена
  3. НЕВЕНА СТЕВИЋ 1-1             рад бр. 1   104 поена

Честитамо победницима, захваљујемо свим учесницима,

уз најлепше жеље за Ускршње празнике!

Ugledni čas iz fizike

Posted: april 2, 2015 in Mozgalice

Ugledni čas iz fizike, II razred

Fotoelektrični efekat, prof. Danijela Grbić

 

fotoelektrični efekat prez

ŠKOLSKO TAKMIČENjE 27.03.2015. GODINE
MATEMATIKA
1. Jekić Goran 4-3 62 boda
2. Đinđić Milan 4-3 29 bodova
3. Simović Marko 4-3 29 bodova
4. Jelikić Miloš 4-1 29 bodova
Školu će na republičkom takmičenju predstavljati Jekić Goran.
prof. Katarina Božinović

REZULTATI ŠKOLSKOG TAKMIČENjA ODRŽANOG 27.03.2015. GODINE
GRAĐEVINSKE KONSTRUKCIJE
br. Ime i prezime Razred Bodova
1. ĆULAFIĆ ŽIVANA II/1 12,5
2. LEČIĆ NIKOLINA II/1 11
3. KUPREŠANIN JOVANA II/1 5
Školu na republičkom takmičenju predstavlja ĆULAFIĆ ŽIVANA II/1.
STATIKA I OTPORNOST MATERIJALA
br. Ime i prezime Razred Bodova
1. IVKOVIĆ MARIJA III/1 18
2. RAŠETA NIKOLA III/1 8
3. BAŠIĆ EMA III/1 7
Školu na republičkom takmičenju predstavlja IVKOVIĆ MARIJA III/1
PRIMENA RAČUNARA U GRAĐEVINARSTVU
br. Ime i prezime Razred Bodova
1. LAKOVIĆ NIKOLA III/2 25
2. TEPAVČEVIĆ BOGDAN III/2 20
3. SPASIĆ BOBAN III/2 17
4. STAMENKOVIĆ DUŠAN III/2 16
5. KNEŽEVIĆ KARLO III/2 8
Školu na republičkom takmičenju predstavlja LAKOVIĆ NIKOLA III/2.
PREDMETNI NASTAVNIK
Milan Mladenović